Fotoskolan

Redovisningar

Föredrag

Home » featured

Vasilis summerar

Submitted by on december 19, 2010 – 9:56 e mNo Comment
Hade tre presentationer, mitt sätt att jobba/tänka, självporträttshistoria med fokus på foto, samt introduktion om foto som konst där bl a visades vad galleristerna ställer ut och säljer som fotokonst i Europa. De flesta deltog i diskussion med liv, lust och mogna tankar. Det var kul att jobba med gruppen, det gav mig en del att tänka på. Må väl alla ni som trotsade kylan och snön för att komma till träffarna men även ni andra som var sjuka och inte kunde vara med.

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.